Novinky

Novinky, cenové a slevové akce, tipy a další zajímavé informace o dění.

Uskutečnil se seminář Koučink pro denní použití

Ve středu 10. dubna se uskutečnil seminář s Ing. Adélou Karlovskou, MBA, která nám prezentovala užitečné rady ohledně otázkování, aktivního naslouchání či koučinku a mentoringu.

Březnový studijní cyklus zahájen

Během prvního jarního víkendu jsme přivítali nové studenty z březnového cyklu kombinovaného studia 2024.

Zveme Vás na seminář KOUČINK PRO DENNÍ POUŽITÍ

Cambridge Business School Vás zve spolu s Ing. Adélou Karlovskou, MBA na seminář na téma: KOUČINK PRO DENNÍ POUŽITÍ Seminář se uskuteční 10. 4. 2024 od 17:00 v prostorách CBS, V Jámě 1/699, Praha 1.

Videoreference Jakub Krejča

„Bylo skvělé, že každý lektor k nám i individuálně přistupoval, takže se zajímal o to co děláme a aplikoval hodinu přímo na naše podnikání."

Gratulujeme našim novým absolventům

Jsme velmi rádi, že u nás své studium dokončilo několik desítek nových absolventů.

Přejeme veselé Vánoce

Chceme Vám popřát krásné Vánoce, příjemné sváteční období a úspěšný start do nového roku 2024.

Podzimní studijní cyklus zahájen

Poslední listopadový a první prosincový víkend jsme u nás přivítali nové studenty z podzimního cyklu 2023.

Úspěšné listopadové obhajoby

Začátek 3. listopadového týdne patřil na Cambridge Business School závěrečným obhajobám.

Využijte svých studentských výhod s naší benefitní kartou

S benefitní kartou Cambridge Business School můžete využívat mnoho speciálních slev u našich partnerů.

Uskutečnil se seminář Manažerské dovednosti a kompetence

V úterý 19. září proběhl seminář s PhDr. Ing. Petr Mašínem, Ph.D., DBA, který nám prezentoval své letité manažerské zkušenosti s vedením týmu, efektivní komunikaci a stylech řízení.

Napsali o nás – Refresher

Vzdělání je klíčem k osvobození a otevírá cestu k lepší budoucnosti. Poskytuje nám znalosti, dovednosti a perspektivu, které nás formují a umožňují nám dosahovat úspěchu ve všech oblastech života.

Červencové obhajoby jsou za námi

Naši studenti mezi 24. a 26. červencem 2023 obhajovali své závěrečné práce před zkušební komisí a úspěšně tím završili svá studia MBA a DBA.

Zveme Vás na seminář

Cambridge Business School Vás zve spolu s PhDr. Ing. Petrem Mašínem, Ph.D., DBA na seminář na téma: MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI A KOMPETENCE. Seminář se uskuteční 19. 9. 2023 od 17:00 v prostorách CBS, V Jámě 1/699, Praha 1.

Červencová výuka proběhla za početné účasti

Výuka studijních programů MBA, DBA i LLM pokračuje i v létě a jsme rádi, že naši studenti dorazili i přes tropickou sobotu na svou výuku skutečně v hojném počtu.

Doporučujeme knihu
Digitalizace průmyslu

Pro zájemce o digitalizační procesy v ekonomice a postup vlivů Průmyslu 4.0 vám doporučujeme knihu od našeho lektora PhDr. Ing. Petr Mašína, Ph.D., DBA, která nabízí ucelený pohled nejen na dlouhou cestu, kterou jsme již v tomto směru ušli, ale která nás ještě čeká...

Zahájení květnového studijního cyklu

Svou první víkendovou výuku již absolvovali v posledním květnovém víkendu naši noví studenti MBA programů Management ve zdravotnictví, Management soft skills, Krizový management a Sociologie a psychologie.

Konec května patřil závěrečným obhajobám

Naši studenti obhajovali ve dnech 22. a 23. května 2023 své závěrečné práce před zkušební komisí a úspěšně tím završili své studium MBA.

Doporučené knihy na
téma REAL ESTATE

Náš lektor Ing. Petr Ort, Ph.D. je jako přední český odborník na REAL ESTATE autorem celé řady publikací na téma analýzy realitního trhu a oceňování nemovitostí. My Vám je určitě můžeme doporučit.

Nová spolupráce
se Sodexo Pass

Zaměstnanecké benefity od Sodexo Pass můžete nově čerpat i na všechny manažerské programy na Cambridge Business School.

Výhodné studium jazyků s jazykovou školou Spěváček

Rádi bychom Vás informovali o nové spolupráci, kterou jsme navázali s jazykovou školou SPĚVÁČEK. Tato partnerská spolupráce spočívá ve zvýhodněných cenách jazykových kurzů pro naše studenty a také jejich rodinné příslušníky.

Studujte angličtinu s englishme!

Našim studentům a lektorům nově nabízíme v rámci partnerské spolupráce slevu na roční předplatné interaktivní výuky angličtiny prostřednictvím aplikace englishme!

Rozšiřujeme nabídku o 6 online programů

Nově u nás můžete studovat online i 4 MBA programy - Sociologie a psychologie, Management soft skills, Podnikání a inovace, Management ve veřejné správě a 2 BBA programy - Základy managementu v češtině a Fundamentals of Management v angličtině.

Nová spolupráce
s Benefit Plus

Své zaměstnanecké benefity můžete nyní využít i na všechny vzdělávací manažerské programy na Cambridge Business School.

Usnadnění citací pro naše studenty

Citace PRO Plus je velmi užitečným pomocníkem nejen při psaní seminárních prací. Tento intuitivní citační manažer slouží pro vytváření, správu, export a sdílení citací.

Doporučujeme knihu Nápady pro život a byznys

Víte, že Paretovo pravidlo se dá implikovat nejen do ekonomie, ale setkáváme se s ním i v běžném, každodenním životě? Pan PhDr. Červený to výborně rozebírá ve své nové knize Nápady pro život a byznys, kterou Vám můžeme jenom doporučit.

Seminář: Osobnost z hlediska současné sociologie, psychologie a marketingové komunikace

Cambridge Business School pro Vás spolu s PhDr. Michaelou Vaculíkovou, Ph.D. uspořádal seminář na téma: Osobnost z hlediska současné sociologie, psychologie a marketingové komunikace.

Obhajoby –
leden 2023

Fotogalerie absolventů z první letošních obhajob, které se uskutečnily ve dnech 23. až 26. ledna 2023. Našim novým absolventům gratulujeme.

Nový studijní program BBA
Management sociálních služeb

Otevíráme pro vás nový studijní program BBA - Management sociálních služeb, díky kterému můžete začít získávat ty nejdůležitější informace z managementu i bez předchozích manažerských zkušeností a je ideální pro úvodní rozvoj všech manažerských dovedností.

Zahájili jsme podzimní studijní cyklus

Zahájili jsme další podzimní cyklus kombinované výuky. Svou první víkendovou výuku již mají za sebou studenti MBA programů Management a leadership, Management ve zdravotnictví, Sales management, Management soft skills, Personální management, Krizový management a LLM programu Executive LLM. Věříme, že jste si všichni svůj první víkend užili Tým...

Proběhl seminář ASERTIVITA V PRAXI

Cambridge Business School pro Vás spolu s Mgr. Lenkou Olšanskou pořádal seminář na téma: ASERTIVITA v PRAXI Seminář se uskutečnil 21. 9. 2022 od 17:00 v prostorách CBS, V Jámě 1/699, Praha 1. Témata: • asertivita a empatie • asertivní techniky a nácvik jejich používání • komunikační strategie • emoce a zvládání...

Naše nabídka online programů je opět bohatší

Ani během léta nezahálíme a nabízíme Vám možnost studovat stále více programů i online. Nově u nás můžete tímto způsobem studovat i český MBA program Marketing a Public Relations a anglický MBA program Management and Leadership. S MBA online můžete naplno studovat odkudkoliv. Naše online výuka je plnohodnotně srovnatelná s kombinovanou formou studia, tak...

Získali jsme prestižní akreditaci ASIC

Jsme hrdí, že se Cambridge Business School stala akreditovaným členem britské organizace ASIC, která je prestižní světovou autoritou na poli vzdělávacích organizací. ASIC je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA. Ve Velké Británii je uznána úřadem UK Visas and Immigration (UKVI) a je rovněž i členem BQF (British...

Rozšiřujeme nabídku online programů

Zájem o online výuku pořád roste, a proto vám nabízíme možnost studovat stále více našich programů i online. Nově u nás můžete tímto způsobem studovat i MBA programy Finanční management a účetnictví, Personální management, Krizový management a Real Estate. Studujte MBA online odkudkoliv. Využijte možnosti získat...

Vítáme u nás nové lektory

Těší nás, že jsme uzavřeli spolupráci se dvěma novými lektory, kteří u nás budou učit v programu Real Estate a můžete se s nimi setkat již při své příští výuce. Ing. Petr Ort, Ph.D. bude učit Oceňování nemovitostí a Mgr. Vladimír Syruček se bude...

Virtuální prohlídka CBS

Rozhlédněte se po Cambridge Business School a podívejte se, co vše Vám můžeme nabídnout. Pro vstup stačí jen jedno kliknutí.

Otevíráme pro Vás nové programy

Vážení uchazeči o studium, připravili jsme pro Vás nové studijní programy, které můžete začít studovat již v letošním březnovém cyklu. Jde o dva programy MBA a jeden BBA. Prvním MBA programem je Podnikání a inovace a tím druhým Sociologie a psychologie. Poslední novinkou je anglická varianta programu BBA – Fundamentals of management. Věříme, že se...

Bezpečné studium na CBS

Vážení uchazeči o studium i současní studenti, i zde bychom Vás chtěli ujistit, že dodržujeme všechna opatření, která vyplývají z nařízení vlády ČR. Samozřejmostí je povinnost roušek, dvoumetrové rozestupy, dezinfekce v prostorách školy nebo měření teploty. Pro zajištění hladkého průběhu výuky děláme vše. Situaci stále sledujeme a vše...

Potřebujete poradit?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle