O nás

Cambridge Business School je vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského studia v profesních programech MBA, DBA, BBA a LLM.

Naše cíle

Hlavním posláním Cambridge Business School je, aby u nás studenti získali znalosti, které ve svém profesním životě skutečně využijí, a jež jim pomohou naplno rozvinout jejich potenciál. Výuka na CBS vychází vždy z nejnovějších praktických i teoretických poznatků, a proto velmi dbáme zejména na kvalitu našich lektorů, kteří vynikají svou vysokou odborností a mnohaletými zkušenostmi z praxe. Nejvyšší úroveň našich vzdělávacích programů potvrzují i prestižní akreditace a členství v mezinárodních asociacích dohlížejících na kvalitu vzdělávání.

Staráme se přirozeně také o to, abychom maximálně vyšli vstříc i těm nejvíce zaneprázdněným studentům, a proto nabízíme studium jak v distanční, ale přesto velmi flexibilní kombinované formě, tak řadu programů nabízíme i v online podobě.

Cambridge Business School poskytuje kvalitní vzdělávání v těchto programech

Pro koho je studium určeno?

Profesně vzdělávací programy na Cambridge Business School nabízí účastníkům rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Programy jsou určeny nejen pro podnikatele, zaměstnance státní správy či členy středního a vyššího managementu, ale pro všechny, kteří mají zájem o zdokonalení svých dosud nabytých znalostí a poznatků z oboru a jejich rozšíření především na poli praktického využití.

Kdo vás bude učit?

Lektorský tým Cambridge Business School je sestaven z kvalitních odborníků, z nichž se každý věnuje konkrétní oblasti daného vzdělávacího programu. Díky jejich pomoci jsou studenti schopni efektivně aplikovat teoretické znalosti do praxe. Výuka lektorů je založená na skutečných příkladech, reálných projektech a případových studiích. Výsledkem a přidanou hodnotou tohoto způsobu výuky jsou cenné návody, rady i postupy pro zkvalitnění nejrůznějších firemních procesů či komunikace využitelné v každodenní profesní praxi.

Studium je snadno skloubitelné se zaměstnáním

Díky flexibilní formě studia si mohou uchazeči přizpůsobit výuku aktuálním časovým možnostem. Vzdělávací programy jsou tak plně nastavené pro absolvování při zaměstnání a umožňují nově získané poznatky a informace aplikovat do vlastního pracovního prostředí každého studenta. Podstatnou stránkou je i možnost uchazečů obohacovat výuku návrhem vlastních témat a konzultovat jejich firemní záležitosti a problémy přímo na hodinách s lektory. Tímto pak dochází k naplnění hlavní vize Cambridge Business School, tedy k efektivnímu zapojení teoretických znalostí do praktického profesního života.

Rozhlédněte se po Cambridge Business School
a podívejte se, co vše Vám můžeme nabídnout.

Pro vstup stačí jen jedno kliknutí.

Osobní reference absolventů

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Číst dále

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management ve zdravotnictví


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Číst dále

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership


"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Číst dále

Jana Kentošová

absolventka MBA Management a soft skills


„Celoživotní vzdělávání pro mě není pojem, nýbrž cesta. Ke studiu MBA na Cambridge mě vedly 3 důvody. Rozšíření mého vzdělání v oboru Soft skills a HR; škola s kladnými referencemi a moderní výukou, kde pro mě studium bude i výzvou; profesionální lektorský tým, který považuji za stěžejní, mám-li si ze studia odnést maximum.“

Číst dále

Ing. Kazimír Kmeť, PhD, MBA, DBA

absolvent programů MBA a DBA


„Po štúdiách MBA i DBA si dovolím posúdiť tento typ štúdia. Pozitívom je, že témy jednotlivých seminárnych i záverečných prác je možné modifikovať podľa predstáv študenta, jeho uplatnenie v profesionálnej praxi, s dostatočným uplatnením teoretických poznatkov.“

Číst dále

Ing. Petr Vašina

absolvent MBA Management ve zdravotnictví


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Číst dále

Mgr. Adriána Peťková

absolventka MBA Personální management


"Som vďačná za rozhodnutie začať študovať na Cambridge Business School. Pôvodný zámer získať viac znalostí a zlepšiť sa v odbore personalistiky a riadenia ľudských zdrojov..."

Číst dále

Jakub Hofmann

absolvent MBA Marketing a Public Relations


"Studium MBA v oboru Public Relations a Marketing pro mě bylo přínosné a dokonce i zábavné. "

Číst dále

Martin Sieber

absolvent programu Executive LLM


"LL.M. studium na Cambridge Business School bylo velmi dobrou volbou a mohu pochválit jak tým vyučujících, tak administrativní zázemí..."

Číst dále

Potřebujete poradit?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle