Studium MBA Liberec

Máte zájem o studium MBA a jste z Liberce? Pro studium na Cambridge Business School, které poskytuje kvalitní manažerské vzdělání v programech MBA, BBA, DBA nebo LLM, není vzdálenost problém.

Studujte MBA, DBA, BBA a LLM odkudkoliv

Díky moderní formě studia, která propojuje prezenční semináře a možnost online studia, je studium profesně vzdělávacích programů na Cambridge Business School vhodné pro zájemce odkudkoliv, včetně studentů z Liberce.

Propojte své studium s praxí

Studium na Cambridge Business School poskytne studentům mimořádné prohloubení jejich teoretických znalostí a díky vedení špičkového týmu lektorů i návod, jak tyto znalosti úspěšně převést do praxe. Cílem studia na Cambridge Business School není pouze pochopení teorie, ale osvojení si jejích hlavních pravidel, a absolutní propojení teorie s praxí. Osobnostní i pracovní rozvoj poskytují všechny specializace, které je studentům z Liberce umožněno na Cambridge Business School studovat.

Studujte online

Jednou z možností, jak studium přizpůsobit studentům, je moderní online studium, v jehož průběhu student načerpá stejné znalosti a zkušenosti jako při prezenční formě studia, probíhá ale prostřednictvím moderního e-learningového systému, který zaručuje možnost studia pro manažery z Liberce, kterým pracovní vytížení nedovoluje účastnit se seminářů prezenčně.

Skloubíte práci a studium jakéhokoliv programu

Studenti Cambridge Business School z Liberce ale mají rovněž možnost studovat jakýkoliv studijní obor, ukončený titulem MBA, BBA, DBA, nebo LL.M., jehož výuka probíhá v Praze. Studium je koncipováno způsobem, který umožňuje aktivní účast na přednáškách i studentům mimopražským – v průběhu ročního studia, ukončeného obhajobou závěrečné práce, probíhají pouze čtyři celodenní semináře. Semináře se vždy konají v sobotu ve snadno dostupném centru Prahy.

Díky kombinaci přednášek a e-learningu studenti získají poznatky a zkušenosti, které napomohou jejich osobnímu i pracovnímu růstu.


 

Další výhody online programu MBA pro studium v Liberci

  • časová nenáročnost – výuka probíhá 1x za měsíc a nevyžaduje prezenční docházení
  • moderní a efektivní forma výuky
  • nezávislost na daném místě – studovat je možné odkudkoli
  • rychlost šíření informací

Poradíme vám s výběrem programu

Obraťte se na naše specialisty nebo si domluvte osobní schůzku

Reference absolventů

Ing. Melanie Chovancová

absolventka MBA Strategický management


"Největší přínos vidím v tom, že tato škola je opravdu plná velmi dobrých a strategických informací. Samozřejmě všechno, co se tu učí, jsou velmi současné trendy, je to velmi moderní škola. Kdybych měla zhodnotit kvalitu toho studia, tak řeknu jednička a pět hvězdiček. Je to prostě výborná, skvělá a velmi praktická škola."

Číst dále

Mgr. Alexandra Uherková

absolventka MBA Marketing a Public Relations


"Pro studium na Cambridge Business School jsem se rozhodla na základě pozitivních referencí. Zásadní pro mé rozhodnutí bylo, že obor Marketing a PR, který jsem studovala, nenabízí žádná jiná MBA škola..."

Číst dále

Mgr. Sylvie Josephine Fischer, MBA

absolventka MBA Management ve zdravotnictví


"Studium na CAMB School jsem si zvolila na doporučení kamarádky a kolegyně z práce. Jelikož jsem se rozhodovala, kam půjdu na MBA a koukala na reference i jiných škol, tak i podle těch se mi Cambridge líbila nejvíc. Líbilo se mi, že ..."

Číst dále

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership


"Cambridge Business School is an outstanding top-ranked institution for a reason."
"Cambridge Business School je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Číst dále

MUDr. Halyna Kindlová Markin, MBA

absolventka programu management ve zdravotnictví


"Profesionální a přitom lidský přístup vyučujících, mne provedl studiem natolik kvalitně, že získané informace a zkušenosti, mi pomáhají zlepšit a zkvalitnit mé podnikání přesně tak, jak jsem očekávala.”

Číst dále

Natália Bubeníková, MBA

absolventka programu strategický management online


"CBS je naozaj škola pre profesionálov, aj tých budúcich. Skvelí školitelia, maximálna odbornosť."

Číst dále

Ing. Bc. Andrea Siegl

absolventka MBA Real Estate


"Důvodem, proč jsem si vybrala CBS byla nejen vysoká úroveň vzdělávacích programů a prestižní akreditace, ale i členství v mezinárodních asociacích."

Číst dále

Ing. Petr Vašina

absolvent MBA Management ve zdravotnictví


„Studium na CBS mě posunulo v manažerských dovednostech a změnilo můj přístup v každodenní práci...“

Číst dále

Bc. Veronika Truksová

absolventka MBA Management ve zdravotnictví


"Ráda bych poděkovala za celé studium Management ve zdravotnictví. Byla to pro mě velmi cenná zkušenost. Díky studiu jsem se měla možnost blíže seznámit s dalšími profesionály ve svém oboru, jak už z řad přednášejících tak z řad spolužáků."

Číst dále

Novinky

Zahájení květnového studijního cyklu

Svou první víkendovou výuku již absolvovali v posledním květnovém víkendu naši noví studenti MBA programů Management ve zdravotnictví, Management soft skills, Krizový management a Sociologie a psychologie.

Konec května patřil závěrečným obhajobám

Naši studenti obhajovali ve dnech 22. a 23. května 2023 své závěrečné práce před zkušební komisí a úspěšně tím završili své studium MBA.

Doporučené knihy na
téma REAL ESTATE

Náš lektor Ing. Petr Ort, Ph.D. je jako přední český odborník na REAL ESTATE autorem celé řady publikací na téma analýzy realitního trhu a oceňování nemovitostí. My Vám je určitě můžeme doporučit.

Nová spolupráce
se Sodexo Pass

Zaměstnanecké benefity od Sodexo Pass můžete nově čerpat i na všechny manažerské programy na Cambridge Business School.

Výhodné studium jazyků s jazykovou školou Spěváček

Rádi bychom Vás informovali o nové spolupráci, kterou jsme navázali s jazykovou školou SPĚVÁČEK. Tato partnerská spolupráce spočívá ve zvýhodněných cenách jazykových kurzů pro naše studenty a také jejich rodinné příslušníky.

Studujte angličtinu s englishme!

Našim studentům a lektorům nově nabízíme v rámci partnerské spolupráce slevu na roční předplatné interaktivní výuky angličtiny prostřednictvím aplikace englishme!

Rozšiřujeme nabídku o 6 online programů

Nově u nás můžete studovat online i 4 MBA programy - Sociologie a psychologie, Management soft skills, Podnikání a inovace, Management ve veřejné správě a 2 BBA programy - Základy managementu v češtině a Fundamentals of Management v angličtině.

Nová spolupráce
s Benefit Plus

Své zaměstnanecké benefity můžete nyní využít i na všechny vzdělávací manažerské programy na Cambridge Business School.

Usnadnění citací pro naše studenty

Citace PRO Plus je velmi užitečným pomocníkem nejen při psaní seminárních prací. Tento intuitivní citační manažer slouží pro vytváření, správu, export a sdílení citací.

Potřebujete poradit?

+420 222 212 895 Po—Pá 9.00—17.00
info@cambschool.cz Reagujeme do 24 hodin
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigovat do cíle